Jelmark

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

  • Montáže, údržba a opravy elektrozařízení
  • Revize a rekonstrukce rozvoden nn, vn, vvn
  • Revize elektro
  • Projekční činnosti
  • Termovizní činnosti
Poslední referece
SO argonové části zkapalňovače

Leden - část el.na kyslíkárně Třinec

» více informací
Rekonstrukce sběru dat

Únor - z přepočítávačů plynu ELCOR plyn. hosp.

» více informací
GO turbogenerátoru TG14

Březen - část el. a MaR na teplárně E3, ENERGETIKA TŘINEC, a.s.

» více informací
+420 558 989 111

Kontakty JELMARK, s.r.o.


Obecný kontakt

tel.: +420 558 989 111
fax: +420 558 989 112
mail: jelmark@jelmark.cz

Vedení společnosti

Ing. Josef Jadamus
ředitel společnosti
+420 558 989 101
jadamus@jelmark.cz




Ing. Bogdan Jadamus, MBA
ekonomika a obchod
+420 558 989 102
bogdan.jadamus@jelmark.cz
Ing. Bronislav Pietraszek
výroba a technika
+420 558 989 179
pietraszek@jelmark.cz

Sekretariát

Iveta Szkanderová
sekretariát
+420 558 989 111
szkanderova@jelmark.cz
Bc. Renáta Brancová
mzdová účetní
+420 558 989 103
brancova@jelmark.cz
Karla Liszková
vedoucí účetní
+420 558 989 103
liszkova@jelmark.cz
Lenka Filipková
materiálová účetní
+420 558 989 177
filipkova@jelmark.cz
 

Vedoucí zakázek a projektanti

Petr Cichy
vedoucí zakázek kyslikárny
+420 558 989 171
+420 605 249 171
cichy@jelmark.cz
Jan Kufa
vedoucí zakázek plynového, tepelného,vodního a vzduchového hospodářství
+420 558 989 172
+420 605 249 172
kufa@jelmark.cz
Stanislav Tomiczek
vedoucí zakázek vn úseku, motory
+420 558 989 173
+420 605 249 999
tomiczek@jelmark.cz
Vladislav Broda
vedoucí zakázek teplárna E3
+420 558 989 174
+420 605 249 174
broda@jelmark.cz
Konrád Cieslar
vedoucí zakázek teplárna E2, CHÚV
+420 558 989 175
+420 605 249 175
cieslar@jelmark.cz
Ludvík Hotař
projekce
+420 558 989 170
+420 605 249 170
hotar@jelmark.cz

Údaje o společnosti

Adresa: JELMARK, s.r.o., ul. Průmyslová 1052, Třinec - Staré Město, 739 65
GPS: 49.685471N, 18.656528E
IČ: 25854836
DIČ: CZ25854836
Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 22212
Základní kapitál 1.000.000 Kč (splaceno 100%)

čísla účtů pro tuzemské platby:
FIO banka: 2700508314/2010
Komerční banka: 27-4648670267/0100

číslo účtu pro zahraniční platby:
BIC kód /SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5420100000002700508314

ID datová schránka:uxkdrhy